Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
brunasdc
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Jul 16, 2010
Location: Porto Velho, Rondônia, Brazil
Recent Rankings
85 Lady Vengeance (2005) - Aug 14, 2010
95 Oldboy (2003) - Aug 14, 2010
70 Panic Room (2002) - Jul 18, 2010
10 The Grudge (2004) - Jul 18, 2010
25 Hitch (2005) - Jul 18, 2010
60 Titanic (1997) - Jul 18, 2010
30 War of the Worlds (2005) - Jul 17, 2010
85 Mother (2009) - Jul 17, 2010
85 Shutter Island (2010) - Jul 16, 2010
50 The Village (2004) - Jul 16, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with brunasdc. Why not go rank more films, then come back and check it out again?