brundleflykt

brundleflykt
Movie Buff - 181 Film Ratings
Member Since: 05 May 2013
Location: las cruces, new mexico, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 83% Goodfellas (1990) - Rated 07 May 2013
100 83% The Evil Dead (1981) - Rated 07 May 2013
98 63% The Hudsucker Proxy (1994) - Rated 07 May 2013
100 83% Halloween (1978) - Rated 07 May 2013
100 83% Snatch (2000) - Rated 07 May 2013
95 50% The Social Network (2010) - Rated 07 May 2013
100 83% The Prophecy (1995) - Rated 07 May 2013
98 63% Swingers (1996) - Rated 07 May 2013
85 30% Fahrenheit 9/11 (2004) - Rated 07 May 2013
98 63% Alpha Dog (2007) - Rated 07 May 2013