![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
brunobam | |
![]() |
Cinema Addict - 1088 Films Ranked
Member Since: Apr 27, 2008
Location: Niteroi, Rio de janeiro, Brazil
Age: 31
Gender: Male
Status: Single
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | The Social Network (2010) - Nov 03, 2011 |
| 80 | The Fighter (2010) - Nov 03, 2011 |
| 80 | X-Men: First Class (2011) - Nov 03, 2011 |
| 75 | The King's Speech (2010) - Nov 03, 2011 |
| 85 | Black Swan (2010) - Nov 03, 2011 |
| 85 | Shutter Island (2010) - Nov 03, 2011 |
| 85 | J. Edgar (2011) - Nov 03, 2011 |
| 80 | 127 Hours (2010) - Nov 03, 2011 |
| 75 | The Skin I Live In (2011) - Nov 03, 2011 |
| 65 | Little Fockers (2010) - Jan 07, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |