![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bryan314 | |
![]() |
Cinema Addict - 1020 Films Ranked
Member Since: Oct 12, 2007
|
|
Message Sent!
| |

| 65 | Battlestar Galactica: Razor (2007) - Aug 02, 2011 |
| 87 | Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch (2005) - Aug 02, 2011 |
| 73 | Jonah Hex (2010) - Aug 02, 2011 |
| 65 | Repo Men (2010) - Aug 02, 2011 |
| 86 | Stargate: Continuum (2008) - Aug 02, 2011 |
| 87 | The Last Starfighter (1984) - Aug 02, 2011 |
| 95 | Futurama: Bender's Game (2008) - Aug 02, 2011 |
| 100 | Drop Dead Fred (1991) - Aug 02, 2011 |
| 71 | Prince of Persia: The Sands of Time (2010) - Aug 02, 2011 |
| 83 | Superman: Doomsday (2007) - Aug 02, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |