![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bryanblack | |
![]() |
Film Freak - 513 Films Ranked
Member Since: Apr 23, 2011
Location: Canada
|

| 80 | Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - Sep 26, 2011 |
| 80 | Man of the Year (2006) - May 28, 2011 |
| 95 | Blade Runner (1982) - May 28, 2011 |
| 80 | Tron (1982) - May 28, 2011 |
| 90 | Backdraft (1991) - May 28, 2011 |
| 80 | Throw Momma from the Train (1987) - May 28, 2011 |
| 70 | Coming to America (1988) - May 28, 2011 |
| 80 | Air America (1990) - May 28, 2011 |
| 80 | Runaway Jury (2003) - May 28, 2011 |
| 20 | Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - May 28, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |