Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
brydav1
Film Freak - 565 Films Ranked
Member Since: Mar 9, 2009
Location: South Pasadena, CA, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
81 Juno (2007) - Oct 06, 2009
81 The Soloist (2009) - Oct 04, 2009
79 The Invention of Lying (2009) - Oct 03, 2009
80 Surrogates (2009) - Sep 28, 2009
79 Trapped (2002) - Sep 28, 2009
72 Bright Star (2009) - Sep 26, 2009
82 The Informant! (2009) - Sep 26, 2009
81 Amreeka (2009) - Sep 22, 2009
80 The September Issue (2009) - Sep 18, 2009
68 Griffin & Phoenix (2006) - Sep 15, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with brydav1. Why not go rank more films, then come back and check it out again?