![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
brynniev | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Jul 12, 2009
Location: USA
|

| 100 | Romeo + Juliet (1996) - Jul 12, 2009 |
| 95 | The Stepford Wives (1975) - Jul 12, 2009 |
| 80 | The Stepford Wives (2004) - Jul 12, 2009 |
| 90 | Great Expectations (1998) - Jul 12, 2009 |
| 90 | V for Vendetta (2006) - Jul 12, 2009 |
| 88 | Peggy Sue Got Married (1986) - Jul 12, 2009 |
| 90 | Pretty Woman (1990) - Jul 12, 2009 |
| 99 | The Man in the Moon (1991) - Jul 12, 2009 |
| 99 | The Notebook (2004) - Jul 12, 2009 |
| 95 | What Dreams May Come (1998) - Jul 12, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |