![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
brzowski | |
![]() |
Film Freak - 898 Films Ranked
Member Since: May 25, 2010
Location: Brazil
|

| 80 | Super (2011) - May 10, 2012 |
| 85 | The Avengers (2012) - Apr 28, 2012 |
| 50 | The Avengers (1998) - Apr 26, 2012 |
| 75 | Attack the Block (2011) - Apr 18, 2012 |
| 50 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Apr 13, 2012 |
| 0 | Jack and Jill (2011) - Apr 11, 2012 |
| 30 | Patch Adams (1998) - Mar 19, 2012 |
| 85 | Hugo (2011) - Mar 04, 2012 |
| 85 | Moneyball (2011) - Feb 21, 2012 |
| 75 | Midnight in Paris (2011) - Feb 19, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |