Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
bschiav
Movie Buff - 409 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: Syracuse, NY, USA
Recent Rankings
63 Hustle & Flow (2005) - Sep 22, 2010
79 The Terminator (1984) - Sep 22, 2010
73 Ghostbusters (1984) - Sep 22, 2010
65 Wanted (2008) - Sep 22, 2010
58 The Number 23 (2007) - Sep 22, 2010
64 Airheads (1994) - Sep 22, 2010
70 The NeverEnding Story (1984) - Sep 22, 2010
70 Starsky & Hutch (2004) - Sep 22, 2010
87 American History X (1998) - Sep 22, 2010
83 Shutter Island (2010) - Sep 22, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with bschiav. Why not go rank more films, then come back and check it out again?