![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bscott53 | |
![]() |
Flick Fan - 24 Films Ranked
Member Since: Apr 8, 2009
Location: Canada
|

| 65 | My Cousin Vinny (1992) - Apr 08, 2009 |
| 80 | The Bourne Identity (2002) - Apr 08, 2009 |
| 75 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Apr 08, 2009 |
| 75 | Dances with Wolves (1990) - Apr 08, 2009 |
| 60 | Shrek 2 (2004) - Apr 08, 2009 |
| 90 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Apr 08, 2009 |
| 70 | Scent of a Woman (1992) - Apr 08, 2009 |
| 70 | Identity (2003) - Apr 08, 2009 |
| 100 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Apr 08, 2009 |
| 90 | Sister Act (1992) - Apr 08, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |