![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bscunha | |
![]() |
Movie Buff - 290 Films Ranked
Member Since: Oct 8, 2010
Location: Brazil
|

| 75 | Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Feb 03, 2011 |
| 85 | Mary and Max (2009) - Feb 03, 2011 |
| 80 | House of Flying Daggers (2004) - Feb 03, 2011 |
| 80 | Good Will Hunting (1997) - Feb 03, 2011 |
| 75 | Cars (2006) - Feb 03, 2011 |
| 80 | Hero (2002) - Feb 03, 2011 |
| 80 | Shine (1996) - Feb 03, 2011 |
| 75 | March of the Penguins (2005) - Feb 03, 2011 |
| 75 | Van Helsing (2004) - Feb 03, 2011 |
| 80 | Central Station (1998) - Feb 03, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |