Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum The state of sci-fi
the Blog Server Upgrade
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
bsgb
Cinema Addict - 1057 Films Ranked
Member Since: Jul 1, 2012
Location: Netherlands
Recent Rankings
10 T1 The Last Legion (2007) - Jul 01, 2012
80 T9 Uncle Buck (1989) - Jul 01, 2012
80 T9 The Cable Guy (1996) - Jul 01, 2012
70 T6 Thank You for Smoking (2006) - Jul 01, 2012
80 T9 Funny People (2009) - Jul 01, 2012
60 T3 Friday (1995) - Jul 01, 2012
70 T6 Things to Do (2006) - Jul 01, 2012
60 T3 The Weather Man (2005) - Jul 01, 2012
80 T9 Caché (2005) - Jul 01, 2012
60 T3 Time Bandits (1981) - Jul 01, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with bsgb. Why not go rank more films, then come back and check it out again?