![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bspach | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Apr 4, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Grizzly Man (2005) - Apr 04, 2008 |
| 85 | Thank You for Smoking (2006) - Apr 04, 2008 |
| 95 | Toy Story (1995) - Apr 04, 2008 |
| 90 | Chris Rock: Bigger & Blacker (1999) - Apr 04, 2008 |
| 85 | Cool Runnings (1993) - Apr 04, 2008 |
| 90 | Unbreakable (2000) - Apr 04, 2008 |
| 93 | Natural Born Killers (1994) - Apr 04, 2008 |
| 75 | Contact (1997) - Apr 04, 2008 |
| 90 | When Harry Met Sally... (1989) - Apr 04, 2008 |
| 90 | Superbad (2007) - Apr 04, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |