![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bspawn | |
![]() |
Movie Buff - 250 Films Ranked
Member Since: Jul 15, 2010
Location: New York, New York, USA
|

| 60 | Saw (2004) - Jul 15, 2010 |
| 75 | Corky Romano (2001) - Jul 15, 2010 |
| 72 | Slumdog Millionaire (2008) - Jul 15, 2010 |
| 67 | Hidalgo (2004) - Jul 15, 2010 |
| 34 | Starship Troopers (1997) - Jul 15, 2010 |
| 60 | Angels in the Outfield (1994) - Jul 15, 2010 |
| 93 | Requiem for a Dream (2000) - Jul 15, 2010 |
| 93 | Fido (2007) - Jul 15, 2010 |
| 75 | A Life Less Ordinary (1997) - Jul 15, 2010 |
| 68 | K-PAX (2001) - Jul 15, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |