Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
bsprick
Movie Buff - 131 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2009
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
70 Hitch (2005) - Aug 21, 2009
90 Casino Royale (2006) - Aug 21, 2009
50 I Heart Huckabees (2004) - Aug 21, 2009
70 The Talented Mr. Ripley (1999) - Aug 21, 2009
75 The Breakfast Club (1985) - Aug 21, 2009
90 The 40-Year-Old Virgin (2005) - Aug 21, 2009
90 Apollo 13 (1995) - Aug 21, 2009
65 K-PAX (2001) - Aug 21, 2009
85 Clueless (1995) - Aug 21, 2009
60 Bruce Almighty (2003) - Aug 21, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with bsprick. Why not go rank more films, then come back and check it out again?