Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
bsquare
Flick Fan - 41 Films Ranked
Member Since: Jun 18, 2010
Location: Turkey
Recent Rankings
85 The Help (2011) - Feb 20, 2012
75 The Ramen Girl (2008) - Aug 14, 2010
85 Persepolis (2007) - Jun 30, 2010
83 Horton Hears a Who! (2008) - Jun 21, 2010
95 The Castle in the Sky (1986) - Jun 20, 2010
97 Ratatouille (2007) - Jun 19, 2010
88 My Neighbor Totoro (1988) - Jun 19, 2010
100 Devrim arabalari (2008) - Jun 19, 2010
100 Hotel Rwanda (2004) - Jun 19, 2010
97 Spirited Away (2002) - Jun 19, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with bsquare. Why not go rank more films, then come back and check it out again?