![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
btweber25 | |
![]() |
Flick Fan - 93 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 83 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 18, 2009 |
| 4 | Flubber (1997) - Aug 18, 2009 |
| 89 | Memento (2001) - Aug 18, 2009 |
| 9 | Monsters, Inc. (2001) - Aug 18, 2009 |
| 48 | 50 First Dates (2004) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Batman Begins (2005) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Licence to Kill (1989) - Aug 18, 2009 |
| 76 | The Bourne Identity (2002) - Aug 18, 2009 |
| 61 | Ocean's Twelve (2004) - Aug 18, 2009 |
| 28 | Pretty Woman (1990) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |