buckdiddy

buckdiddy
Cinema Addict - 1914 Film Ratings
Member Since: 17 Apr 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

49 24% Don't Tell Mom the Babysitter's Dead (1991) - Rated 19 Jan 2018
95 96% The Jerk (1979) - Rated 19 Jan 2018
61 36% Krampus (2015) - Rated 19 Jan 2018
90 89% Eddie Murphy Delirious (1983) - Rated 19 Jan 2018
32 13% Mannequin (1987) - Rated 19 Jan 2018
73 53% So I Married an Axe Murderer (1993) - Rated 19 Jan 2018
82 72% Flash Gordon (1980) - Rated 19 Jan 2018
69 45% Risky Business (1983) - Rated 19 Jan 2018
10 2% Mortal Kombat: Annihilation (1997) - Rated 19 Jan 2018
73 53% John Dies at the End (2012) - Rated 19 Jan 2018