![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bucslim | |
![]() |
Film Freak - 533 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
Location: Lincoln, NE, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 88 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Sep 05, 2007 |
| 79 | Nightwatch (1994) - Sep 05, 2007 |
| 80 | Life or Something Like It (2002) - Sep 05, 2007 |
| 75 | Loaded Weapon 1 (1993) - Sep 05, 2007 |
| 80 | The Life and Death of Peter Sellers (2004) - Sep 05, 2007 |
| 82 | Galaxy Quest (1999) - Sep 05, 2007 |
| 80 | Coming to America (1988) - Sep 05, 2007 |
| 75 | V for Vendetta (2006) - Sep 05, 2007 |
| 87 | The Green Mile (1999) - Sep 05, 2007 |
| 80 | The Apostle (1997) - Sep 05, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |