![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bueller | |
![]() |
Cinema Addict - 1154 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2010
Location: UK
|

| 45 | Highlander II: The Quickening (1991) - Dec 22, 2010 |
| 76 | Internal Affairs (1990) - Dec 22, 2010 |
| 67 | The Polar Express (2004) - Dec 22, 2010 |
| 58 | Warlock (1989) - Dec 22, 2010 |
| 56 | Entrapment (1999) - Dec 22, 2010 |
| 70 | Jack-Jack Attack (2005) - Dec 22, 2010 |
| 63 | Derailed (2005) - Dec 22, 2010 |
| 80 | The Son (2002) - Dec 22, 2010 |
| 70 | The History Boys (2006) - Dec 22, 2010 |
| 78 | In the Line of Fire (1993) - Dec 22, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |