![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
buffyangel | |
![]() |
Film Freak - 712 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
|
|
Message Sent!
| |

| 74 | Melinda and Melinda (2004) - Jan 09, 2012 |
| 74 | Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Jan 09, 2012 |
| 78 | Like Crazy (2011) - Dec 27, 2011 |
| 94 | 12 Angry Men (1957) - Dec 21, 2011 |
| 78 | Never on Sunday (1960) - Dec 05, 2011 |
| 80 | Hollywood Ending (2002) - Dec 05, 2011 |
| 76 | Deconstructing Harry (1997) - Dec 04, 2011 |
| 90 | Rififi (1955) - Dec 04, 2011 |
| 58 | Baise-moi (2000) - Nov 27, 2011 |
| 88 | The Fall (2008) - Oct 25, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |