![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bufu | |
![]() |
Flick Fan - 66 Films Ranked
Member Since: Dec 12, 2006
Location: USA
|

| 15 | Bad Santa (2003) - Dec 12, 2006 |
| 80 | The Graduate (1967) - Dec 12, 2006 |
| 45 | Spider-Man 2 (2004) - Dec 12, 2006 |
| 85 | The Bourne Identity (2002) - Dec 12, 2006 |
| 75 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Dec 12, 2006 |
| 70 | Windtalkers (2002) - Dec 12, 2006 |
| 85 | The Patriot (2000) - Dec 12, 2006 |
| 72 | Close Encounters of the Third Kind (1977) - Dec 12, 2006 |
| 62 | Ernest Saves Christmas (1988) - Dec 12, 2006 |
| 76 | Beauty and the Beast (1991) - Dec 12, 2006 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |