![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
buglicker | |
![]() |
Movie Buff - 139 Films Ranked
Member Since: Apr 20, 2008
Location: UK
|

| 79 | True Stories (1986) - Apr 21, 2008 |
| 50 | Highlander (1986) - Apr 21, 2008 |
| 89 | Falling Down (1993) - Apr 21, 2008 |
| 90 | Spirited Away (2002) - Apr 21, 2008 |
| 86 | Time Bandits (1981) - Apr 21, 2008 |
| 81 | Total Recall (1990) - Apr 21, 2008 |
| 83 | Happy Gilmore (1996) - Apr 21, 2008 |
| 82 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Apr 21, 2008 |
| 45 | The Simpsons Movie (2007) - Apr 21, 2008 |
| 10 | Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Apr 21, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |