Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
bugmenot
Movie Buff - 124 Films Ranked
Member Since: Jun 8, 2009
Recent Rankings
100 Rambo III (1988) - Nov 08, 2011
1 Terminator Salvation (2009) - Mar 06, 2011
Mini-Review: Nie warto ogladac. Popluczyny po klasyku
100 Terminator 2: Judgment Day (1991) - Mar 06, 2011
Mini-Review: Klasyka kina -- do sklepu kupowac wlasna kopie
9 The Terminator (1984) - Mar 06, 2011
100 2001: A Space Odyssey (1968) - Feb 15, 2011
78 Aliens (1986) - Feb 15, 2011
50 Monsters vs. Aliens (2009) - Feb 15, 2011
100 Alien (1979) - Feb 15, 2011
Mini-Review: Unbelievable
85 Howl's Moving Castle (2004) - Jun 08, 2009
85 Kung Fu Hustle (2004) - Jun 08, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with bugmenot. Why not go rank more films, then come back and check it out again?