![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bujinkage | |
![]() |
Movie Buff - 228 Films Ranked
Member Since: Sep 12, 2007
Location: Montreal, Quebec, Canada
|

| 30 | Black Knight (2001) - Oct 02, 2007 |
| 80 | Saving Private Ryan (1998) - Oct 02, 2007 |
| 70 | The Patriot (2000) - Oct 02, 2007 |
| 85 | Apollo 13 (1995) - Oct 02, 2007 |
| 35 | Jaws: The Revenge (1987) - Oct 02, 2007 |
| 15 | American Pie 2 (2001) - Oct 02, 2007 |
| 45 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Oct 02, 2007 |
| 45 | The Bodyguard (1992) - Oct 02, 2007 |
| 65 | Army of Darkness (1993) - Oct 02, 2007 |
| 70 | Star Trek: First Contact (1996) - Oct 02, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |