![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bulldog | |
![]() |
Movie Buff - 191 Films Ranked
Member Since: Aug 3, 2009
Location: Zadar, Croatia
|
|
Bio: funny and serious
| |

| 52 | The Postman (1997) - Aug 13, 2009 |
| 87 | Field of Dreams (1989) - Aug 13, 2009 |
| 83 | Robin Hood: Prince of Thieves (1991) - Aug 13, 2009 |
| 58 | Mr. Brooks (2007) - Aug 13, 2009 |
| 60 | Ocean's Thirteen (2007) - Aug 13, 2009 |
| 55 | Hart's War (2002) - Aug 13, 2009 |
| 40 | Tears of the Sun (2003) - Aug 13, 2009 |
| 62 | Live Free or Die Hard (2007) - Aug 13, 2009 |
| 88 | A Time to Kill (1996) - Aug 13, 2009 |
| 75 | Changing Lanes (2002) - Aug 13, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |