bullmackay

bullmackay
Flick Fan - 43 Film Ratings
Member Since: 18 Dec 2008
Location: Ireland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

68 17% Spy Kids (2001) - Rated 18 Dec 2008
85 74% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 18 Dec 2008
78 45% AVP: Alien vs. Predator (2004) - Rated 18 Dec 2008
90 95% Lost in Translation (2003) - Rated 18 Dec 2008
78 45% Enemy at the Gates (2001) - Rated 18 Dec 2008
78 45% Spider-Man 2 (2004) - Rated 18 Dec 2008
76 37% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 18 Dec 2008
69 22% The Dukes of Hazzard (2005) - Rated 18 Dec 2008
86 80% Adaptation. (2002) - Rated 18 Dec 2008
58 3% How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Rated 18 Dec 2008