![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bully | |
![]() |
Movie Buff - 108 Films Ranked
Member Since: Apr 19, 2009
Location: Ýzmir, Turkey
|

| 85 | Underworld: Evolution (2006) - Apr 19, 2009 |
| 88 | The Jackal (1997) - Apr 19, 2009 |
| 80 | 50 First Dates (2004) - Apr 19, 2009 |
| 75 | Deja Vu (2006) - Apr 19, 2009 |
| 90 | Rain Man (1988) - Apr 19, 2009 |
| 95 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Apr 19, 2009 |
| 79 | Lucky Number Slevin (2006) - Apr 19, 2009 |
| 79 | Stardust (2007) - Apr 19, 2009 |
| 72 | The Longest Yard (2005) - Apr 19, 2009 |
| 60 | A History of Violence (2005) - Apr 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |