![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bulmoss | |
![]() |
Flick Fan - 35 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: LA, USA
|

| 90 | Avatar (2009) - Mar 04, 2010 |
| 91 | The Day After Tomorrow (2004) - Aug 30, 2009 |
| 88 | Con Air (1997) - Aug 30, 2009 |
| 81 | Dr. Dolittle (1998) - Aug 30, 2009 |
| 89 | The Incredibles (2004) - Aug 30, 2009 |
| 88 | Die Hard (1988) - Aug 30, 2009 |
| 77 | Ghost (1990) - Aug 30, 2009 |
| 80 | Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (2003) - Aug 30, 2009 |
| 82 | The Distinguished Gentleman (1992) - Aug 30, 2009 |
| 87 | The Rock (1996) - Aug 30, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |