![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bunch45 | |
![]() |
Flick Fan - 31 Films Ranked
Member Since: Dec 3, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Singin' in the Rain (1952) - Dec 03, 2007 |
| 90 | Armageddon (1998) - Dec 03, 2007 |
| 80 | Men in Black II (2002) - Dec 03, 2007 |
| 80 | Shrek (2001) - Dec 03, 2007 |
| 50 | The Legend of Zorro (2005) - Dec 03, 2007 |
| 70 | Matchstick Men (2003) - Dec 03, 2007 |
| 75 | Swordfish (2001) - Dec 03, 2007 |
| 75 | Freeway (1996) - Dec 03, 2007 |
| 85 | 10 Things I Hate About You (1999) - Dec 03, 2007 |
| 80 | My Big Fat Greek Wedding (2002) - Dec 03, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |