Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
burakt82
Cinema Addict - 1096 Films Ranked
Member Since: Jan 30, 2007
Location: Turkey
Message Sent!
500 characters left
Bio: No information
Recent Rankings
61 RoboCop 2 (1990) - Feb 18, 2007
52 Rambo III (1988) - Feb 18, 2007
64 Undercover Brother (2002) - Feb 18, 2007
71 The Fan (1996) - Feb 18, 2007
33 Home Alone 3 (1997) - Feb 18, 2007
82 Apocalypse Now (1979) - Feb 15, 2007
75 Raging Bull (1980) - Feb 15, 2007
66 Analyze That (2002) - Feb 15, 2007
68 The Road Warrior (1981) - Feb 15, 2007
70 Road to Perdition (2002) - Feb 15, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with burakt82. Why not go rank more films, then come back and check it out again?