Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
burcin_74
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: May 21, 2011
Location: Bartưn, Bartưn, Turkey
Recent Rankings
60 All About Steve (2009) - May 21, 2011
80 Gamer (2009) - May 21, 2011
90 Abimm (2009) - May 21, 2011
75 Av mevsimi (2010) - May 21, 2011
80 My Sassy Girl (2008) - May 21, 2011
95 August Rush (2007) - May 21, 2011
75 The Hangover (2009) - May 21, 2011
70 Jennifer's Body (2009) - May 21, 2011
80 The Ugly Truth (2009) - May 21, 2011
75 17 Again (2009) - May 21, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with burcin_74. Why not go rank more films, then come back and check it out again?