![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
burgerfuhrer | |
![]() |
Flick Fan - 84 Films Ranked
Member Since: May 19, 2007
Location: Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 92 | Pan's Labyrinth (2006) - May 19, 2007 |
| 85 | Batman Begins (2005) - May 19, 2007 |
| 70 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - May 19, 2007 |
| 80 | The Matrix (1999) - May 19, 2007 |
| 90 | Magnolia (1999) - May 19, 2007 |
| 90 | A Clockwork Orange (1971) - May 19, 2007 |
| 95 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - May 19, 2007 |
| 90 | Princess Mononoke (1997) - May 19, 2007 |
| 90 | The Sixth Sense (1999) - May 19, 2007 |
| 90 | Evil Dead II (1987) - May 19, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |