![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
burntwolf735 | |
![]() |
Flick Fan - 33 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 0 | Rebel Without a Cause (1955) - Aug 18, 2009 |
| 40 | Step Brothers (2008) - Aug 18, 2009 |
| 50 | Eurotrip (2004) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Casino Royale (2006) - Aug 18, 2009 |
| 0 | Chungking Express (1994) - Aug 18, 2009 |
| 50 | Arachnophobia (1990) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Happy Gilmore (1996) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Dawn of the Dead (2004) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Waterworld (1995) - Aug 18, 2009 |
| 0 | The Gods Must Be Crazy (1980) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |