![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bussiebas | |
![]() |
Film Freak - 622 Films Ranked
Member Since: Sep 13, 2008
Location: Netherlands
|
|
Message Sent!
| |

| 40 | Last Year at Marienbad (1961) - Jul 31, 2011 |
| 62 | Bittere kruid, Het (1985) - Jul 31, 2011 |
| 75 | The Conspirator (2011) - Jul 31, 2011 |
| 70 | Elvis (1979) - Nov 26, 2010 |
| 40 | Wall Street: Money Never Sleeps (2010) - Oct 15, 2010 |
| 86 | The Misfortunates (2009) - Oct 15, 2010 |
| 85 | Tartuffe (1925) - Apr 21, 2010 |
| 82 | Confessions of a Dangerous Mind (2002) - Apr 18, 2010 |
| 70 | Battleship Potemkin (1925) - Apr 11, 2010 |
| 77 | Utolsó idök (2009) - Apr 11, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |