![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
buswasher | |
![]() |
Movie Buff - 476 Films Ranked
Member Since: Oct 12, 2007
|

| 95 | Out Cold (2001) - Oct 24, 2007 |
| 90 | In the Army Now (1994) - Oct 24, 2007 |
| 90 | Balls of Fury (2007) - Oct 17, 2007 |
| 95 | Rush Hour 3 (2007) - Oct 17, 2007 |
| 100 | Resident Evil: Extinction (2007) - Oct 17, 2007 |
| 85 | Halloween (2007) - Oct 17, 2007 |
| 100 | Cheech and Chong's Up in Smoke (1978) - Oct 17, 2007 |
| 100 | Born in East L.A. (1987) - Oct 17, 2007 |
| 90 | The Peanut Butter Solution (1985) - Oct 17, 2007 |
| 67 | Ultraviolet (2006) - Oct 17, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |