![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
butch | |
![]() |
Flick Fan - 86 Films Ranked
Member Since: Jun 13, 2009
Location: Turkey
|

| 15 | Coyote Ugly (2000) - Jan 30, 2011 |
| 95 | Groundhog Day (1993) - Jan 30, 2011 |
| 90 | Shrek (2001) - Jan 30, 2011 |
| 95 | Enemy at the Gates (2001) - Jan 30, 2011 |
| 20 | There Will Be Blood (2007) - Jan 30, 2011 |
| 75 | W. (2008) - Jan 30, 2011 |
| 30 | Marley & Me (2008) - Jan 30, 2011 |
| 85 | The Deer Hunter (1978) - Jan 30, 2011 |
| 25 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Jan 30, 2011 |
| 60 | Blade (1998) - Jan 30, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |