buzehe

buzehe
Flick Fan - 67 Film Ratings
Member Since: 28 Mar 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

20 2% Pinocchio (2002) - Rated 28 Mar 2014
86 78% Evil Dead II (1987) - Rated 28 Mar 2014
90 89% A Fistful of Dollars (1964) - Rated 28 Mar 2014
55 14% Taken 2 (2012) - Rated 28 Mar 2014
87 82% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 28 Mar 2014
80 58% Road to Perdition (2002) - Rated 28 Mar 2014
83 67% Kiss Kiss Bang Bang (2005) - Rated 28 Mar 2014
77 47% The Mask (1994) - Rated 28 Mar 2014
85 74% Full Metal Jacket (1987) - Rated 28 Mar 2014
85 74% Beverly Hills Cop (1984) - Rated 28 Mar 2014