![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
buzz05232000 | |
![]() |
Movie Buff - 344 Films Ranked
Member Since: Jun 6, 2011
Location: Tallahassee, Florida, USA
|

| 75 | Little Nicky (2000) - Jun 07, 2011 |
| 85 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Jun 07, 2011 |
| 85 | Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Jun 07, 2011 |
| 50 | Wild Wild West (1999) - Jun 07, 2011 |
| 80 | Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Jun 07, 2011 |
| 70 | The Mummy Returns (2001) - Jun 07, 2011 |
| 80 | The Great Debaters (2007) - Jun 07, 2011 |
| 90 | Happy Gilmore (1996) - Jun 07, 2011 |
| 50 | Charlie's Angels: Full Throttle (2003) - Jun 07, 2011 |
| 79 | Twister (1996) - Jun 07, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |