![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bwlfro5 | |
![]() |
Movie Buff - 280 Films Ranked
Member Since: Dec 2, 2008
Location: Maryland, USA
|
|
Message Sent!
Bio: In general ratings over 50 are films I enjoyed.
| |

| 90 | Drive (2011) - Feb 07, 2012 |
| 80 | Source Code (2011) - Jun 18, 2011 |
| 85 | Kiss Kiss, Bang Bang (2005) - Jun 18, 2011 |
| 65 | Limitless (2011) - Jun 12, 2011 |
| 75 | The Lincoln Lawyer (2011) - Jun 11, 2011 |
| 65 | The Adjustment Bureau (2011) - Jun 11, 2011 |
| 80 | Blue Valentine (2010) - Mar 02, 2011 |
| 75 | The King's Speech (2010) - Feb 28, 2011 |
| 70 | The Town (2010) - Dec 14, 2010 |
| 75 | Winnebago Man (2009) - Nov 27, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |