![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
c64nomore | |
![]() |
Movie Buff - 431 Films Ranked
Member Since: Nov 5, 2010
Location: Manitoba, Canada
|
|
Bio: Love movies and computers.
| |

| 69 | The Abyss (1989) - Nov 06, 2010 |
| 74 | Psycho (1998) - Nov 06, 2010 |
| 73 | I Know What You Did Last Summer (1997) - Nov 06, 2010 |
| 55 | Bugsy (1991) - Nov 06, 2010 |
| 70 | Inspector Gadget (1999) - Nov 06, 2010 |
| 60 | The Gods Must Be Crazy (1980) - Nov 06, 2010 |
| 50 | Blow (2001) - Nov 06, 2010 |
| 59 | Arachnophobia (1990) - Nov 06, 2010 |
| 75 | Universal Soldier: The Return (1999) - Nov 06, 2010 |
| 65 | The Majestic (2001) - Nov 06, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |