![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cKyDurden | |
![]() |
Flick Fan - 22 Films Ranked
Member Since: Nov 11, 2007
Location: USA
|

| 90 | American Pie (1999) - Nov 23, 2007 |
| 100 | Batman Returns (1992) - Nov 23, 2007 |
| 85 | The Truman Show (1998) - Nov 23, 2007 |
| 100 | Blue Velvet (1986) - Nov 23, 2007 |
| 98 | Moonlight Mile (2002) - Nov 23, 2007 |
| 87 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Nov 23, 2007 |
| 76 | 101 Dalmatians (1996) - Nov 23, 2007 |
| 85 | Swordfish (2001) - Nov 23, 2007 |
| 70 | A Night at the Roxbury (1998) - Nov 23, 2007 |
| 20 | The Village (2004) - Nov 23, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |