c-inea

c_inea
Film Freak - 757 Film Ratings
Member Since: 26 Aug 2012
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

1 Moulin Rouge! (2001) - Rated 22 Oct 2012
1 Dead Poets Society (1989) - Rated 22 Oct 2012
1 Black Hawk Down (2001) - Rated 22 Oct 2012
1 Fantasia (1940) - Rated 22 Oct 2012
1 The 39 Steps (1935) - Rated 22 Oct 2012
1 The Passion of Joan of Arc (1928) - Rated 22 Oct 2012
1 Starship Troopers (1997) - Rated 14 Oct 2012
1 Face/Off (1997) - Rated 14 Oct 2012
1 The Simpsons Movie (2007) - Rated 14 Oct 2012
1 Apollo 13 (1995) - Rated 14 Oct 2012