![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cabinhermit | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Nov 22, 2008
Location: USA
|

| 80 | Changing Lanes (2002) - Feb 25, 2009 |
| 96 | A Beautiful Mind (2001) - Feb 25, 2009 |
| 100 | Lethal Weapon (1987) - Feb 25, 2009 |
| 40 | Shaft (2000) - Feb 25, 2009 |
| 80 | Home Alone (1990) - Feb 25, 2009 |
| 80 | Alien (1979) - Feb 25, 2009 |
| 80 | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Nov 22, 2008 |
| 80 | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Nov 22, 2008 |
| 100 | The Bourne Supremacy (2004) - Nov 22, 2008 |
| 100 | Seven Years in Tibet (1997) - Nov 22, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |