![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cabriolet81 | |
![]() |
Movie Buff - 274 Films Ranked
Member Since: Dec 22, 2009
|
|
Message Sent!
| |

| 67 | I, Robot (2004) - Mar 01, 2010 |
| 79 | Death Race (2008) - Mar 01, 2010 |
| 82 | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Mar 01, 2010 |
| 73 | Spawn (1997) - Mar 01, 2010 |
| 66 | Antitrust (2001) - Mar 01, 2010 |
| 79 | Deuce Bigalow: European Gigolo (2005) - Mar 01, 2010 |
| 79 | Resident Evil (2002) - Mar 01, 2010 |
| 95 | Romeo + Juliet (1996) - Mar 01, 2010 |
| 71 | Commando (1985) - Mar 01, 2010 |
| 64 | Jackie Brown (1997) - Mar 01, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |