cace05

cace05
Movie Buff - 237 Film Ratings
Member Since: 03 Nov 2008
Location: Orlando, FL, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Finicky taste, looking to find those jewels that didnt get that much acclaim

more Recent Ratings

95 89% To Kill a Mockingbird (1962) - Rated 14 Nov 2008
77 19% Gone in 60 Seconds (2000) - Rated 14 Nov 2008
92 77% Clerks (1994) - Rated 14 Nov 2008
87 47% Back to the Future Part III (1990) - Rated 14 Nov 2008
94 84% The Golden Child (1986) - Rated 14 Nov 2008
80 26% The Hurricane (1999) - Rated 14 Nov 2008
88 51% Independence Day (1996) - Rated 14 Nov 2008
60 6% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 14 Nov 2008
88 51% Charlie's Angels (2000) - Rated 14 Nov 2008
90 66% A Nightmare on Elm Street (1984) - Rated 14 Nov 2008