![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cactusman | |
![]() |
Film Freak - 929 Films Ranked
Member Since: Oct 5, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 93 | Stray Dog (1949) - Dec 09, 2011 |
| 77 | The Jerk (1979) - Dec 09, 2011 |
| 76 | Bruce Almighty (2003) - Dec 09, 2011 |
| 88 | True Lies (1994) - Dec 09, 2011 |
| 79 | Rambo (2008) - Dec 09, 2011 |
| 82 | Spider-Man (2002) - Dec 09, 2011 |
| 79 | The Quiet American (2002) - Dec 09, 2011 |
| 81 | One Hour Photo (2002) - Dec 09, 2011 |
| 83 | The Doors (1991) - Dec 09, 2011 |
| 88 | The King's Speech (2010) - Dec 09, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |