Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
cadavera
Movie Buff - 237 Films Ranked
Member Since: Jun 1, 2009
Location: Killadelphia, USA
Bio: Prefer the obscure
Recent Rankings
5 National Treasure (2004) - Nov 28, 2010
5 The Ring (2002) - Nov 28, 2010
4 Billy Madison (1995) - Nov 28, 2010
7 Babel (2006) - Nov 28, 2010
5 Pearl Harbor (2001) - Nov 28, 2010
7 Kung Fu Hustle (2004) - Nov 28, 2010
6 Clerks (1994) - Nov 28, 2010
5 Cruel Intentions (1999) - Nov 28, 2010
6 Mystic River (2003) - Nov 28, 2010
7 Up (2009) - Nov 28, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with cadavera. Why not go rank more films, then come back and check it out again?