![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cadillaczach | |
![]() |
Movie Buff - 201 Films Ranked
Member Since: Jan 30, 2011
Location: USA
|

| 100 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Jan 30, 2011 |
| 95 | City of God (2003) - Jan 30, 2011 |
| 98 | Face/Off (1997) - Jan 30, 2011 |
| 100 | Citizen Kane (1941) - Jan 30, 2011 |
| 79 | Casino (1995) - Jan 30, 2011 |
| 90 | The Searchers (1956) - Jan 30, 2011 |
| 91 | Snatch (2000) - Jan 30, 2011 |
| 90 | Spider-Man 2 (2004) - Jan 30, 2011 |
| 100 | The Blues Brothers (1980) - Jan 30, 2011 |
| 90 | Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Jan 30, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |