![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cafemaster | |
![]() |
Flick Fan - 31 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2006
Location: USA
|

| 95 | The Hunt for Red October (1990) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Joe Versus the Volcano (1990) - Aug 13, 2007 |
| 40 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Aug 13, 2007 |
| 40 | War of the Worlds (2005) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Are We There Yet? (2005) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Cheaper by the Dozen 2 (2005) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Munich (2005) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Syriana (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | King Kong (2005) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Chicken Little (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |